Kıbrıs Yumurta Donasyonu

yumurta bagisi kibrisYumurta Bağışı

Yumurta bağışı IVF, doğurganlık sorunları olan kadınların çocuk sahibi olma fırsatını yakalar. Yumurta bağışı olan IVF, yumurtaları başarılı bir hamilelik üretmeye uygun olmayan kadınlar için kısırlık tedavisidir. Bazı kadınların yetersiz yumurta üretimi, diğer kadınların kalitesiz yumurta üretimi vardır. Menopoz yaşını aşan ve IVF yumurta bağışı tedavisi için iyi aday olan yaşlı kadınlar. Yumurta bağışı ile IVF uygulanan kadınların çoğu 40 yaşın üzerindedir.

Yumurta donörü ivf prosedürü, ivf tedavisi için bir prosedür gibi gerçekleştirilir, tek fark, genç ve sağlıklı bir kadının yumurtasını kendi yumurtalarınızdan ziyade sağlamasıdır.

Kuzey Kıbrıs'ta Yumurta Bağışı Yasaları

Diğer ülkelerden farklı olarak Kuzey Kıbrıs'ta yumurta bağışı tamamen anonimdir. Kuzey Kıbrıs'ta yumurta bağışı ile gebe kalan her çocuk. Bu yasa aynı zamanda yumurta vericisi ve hedeflenen ebeveyn için de geçerlidir. Her iki taraf da hastaların kimliğini veya yumurtalarını alıp bağışlayan donörü izleyemeyecektir. Verici ve alıcı kimlik bilgileri Kuzey Kıbrıs yasalarına göre kesinlikle gizli olduğundan hem hasta hem de donör kimliği anonim kalacaktır.

Kadınlara Tavsiye Edilen Yumurta Bağışı:

 1. Yumurtalıkları yumurta üretmeyen kadınlar

 2. Menopoz Öncesi, Menopoz, Cerrahi Olan Kadınlar

 3. Yumurtalıkların cerrahi olarak çıkarılması olan kadınlar

 4. Yumurtalık bulunmayan kadınlar

 5. Kalıtsal genetik koşullardan dolayı

 6. Donör Seçimi ve Taraması

 7. Bağışçılar düzenli taramadan geçirilmeli ve doğurganlık ve bulaşıcı hastalık açısından test edilecektir.

  Doğru bir donör eşleştirme işlemi için bize aşağıdaki bilgileri vermenizi rica ediyoruz:

  1. Sizin ve ortaklarınızın fiziksel özellikleri örneğin: ten renginiz, saç renginiz, göz renginiz

  2. Sevgiler ve eşleriniz kan grupları

  3. Sevgiler ve ortaklarınız resmi

  4. Tedavinize başlamaya hazır olduğunuzda, bir "verici alıcı formu" doldurmanızı isteyeceğiz. Bu formda, bize kendi fiziksel özelliklerinizin yanı sıra daha fazla donör spesifikasyonu sağlayacaksınız. Bize verdiğiniz bilgilere dayanarak, donör havuzumuzu kriterlerinize uyacak şekilde daraltabileceğiz ve en iyi eşleşen yumurta donörlerimizi kısa listeye alabileceğiz. İlk tarama işlemi tamamlandıktan sonra seçebileceğiniz bir yumurta donörü listesi verilecektir.

   Donör seçildikten sonra donör hormon enjeksiyonlarının tedavisine alınacaktır. Yumurtalar alındıktan sonra, yumurta donörünün rolü tamamlanır. Daha sonra erkek hastadan semen örneği toplanır ve oositler vericisi ile ICSI oluşturmak için kullanılır. Embriyolar belli bir aşamada olduktan sonra femal hastanın uterusuna transfer edilirler.

Cyprus Private IVF Hospital

North Cyprus IVF Clinic

Cyprus IVF Female Doctor

What are the Cyprus treatment applications?

Cyprus IVF Age Limit

Cyprus IVF Transaction Prices ~ 2024

Cyprus IVF Center

Comments from Cyprus IVF Patients

Cyprus IVF Specialists - Op.Dr. Verda Tuncbilek

In order to have an idea about Cyprus IVF method first of all, infertility You can get the necessary information about the treatment in our hospital. Medicines, needles, etc. you will use. You will be informed about the whole issue.

Our Cyprus IVF Center Hospital (Girne IVF ~ IVF) with its international academic experience in the fields of in vitro fertilization, fertility, gynecology and especially obstetrics continues to serve.

Why are we the best IVF center in Cyprus? Why do Cyprus IVF center patients choose us for treatment? You can find all the answers to these questions in the related articles on our website.

Why Our IVF Center? And why are there such reasonable price procedures from other hospitals?

Whatsapp